PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi

Please log in or register to like posts.
Yeni

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile oyunculara birkaç yeni şey geliyor olacak. Tencent’ın yeni güncellemeyi 24 Nisan 2020 tarihinde oyunseverlere sunması bekleniyordu ancak yapılan yeni bir duyuruya göre 7 Mayıs tarihi işaret ediliyor. 

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile neler gelecek?
PUBG Mobile bazı noktalarda özellikle, hilecilerin sayısının çok yüksek olmasıyla, eleştiri oklarından kurtulamıyor. Bu sebeple kullanıcı kaybetse de oyun hala en popüler ve en çok kullanıcıya sahip mobil oyun ünvanını koruyor. Yeni bazı özellikler kazanacak oyunun 0.18.0 güncellemesi ile beklenen bazı şeyler var, bunlar arasında Safety Scramble modu ve Jungle Adventure Guide modu yer alıyor.

Geçenlerde PUBG Mobile Kutup Modu ile tanışan kullanıcılar farklı oyun modlarıyla oynamayı seviyor. Oyunun heyecanını yükseltmeyi ve taze kalmasını sağlayan oyun modlarına yeni güncelleme ile farklı modların katılması bekleniyor.

Yayımlanacak haritalarda da bazı değişiklikler olacak. Erangel 2.0‘ın kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığı söylenmişti ancak bunun yerine Miramar 2.0‘ı yayınlamaya karar verildiği aktarılıyor. Miramar haritasının ikinci versiyonunda bizleri farklı yarış modları ve farklı rampalar karşılayacak. Haritada genel anlamda görsel değişikliklerin yaşanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir